Evren Dogu, nieuwe General Manager Danone Benelux ​ 

Brussel, 01/05/2024 - Danone kondigt de aanstelling aan van Evren Dogu als nieuwe General Manager van Danone Benelux. Sinds oktober 2022 was Evren Dogu al General Manager van Danone Nederland. In haar nieuwe rol als Benelux-verantwoordelijke neemt ze nu ook de leiding over Danone in België. 

 

Evren Dogu begon haar carrière bij Danone in 2011 als Global Category Marketing Director en heeft sindsdien een indrukwekkend traject binnen het bedrijf afgelegd. Voordat ze General Manager van Danone Nederland werd, was ze meer dan vijf jaar General Manager bij Danone Medical Nutrition Turkey & Hub. Ook heeft ze als Vice President Healthcare Pediatrics een belangrijke bijdrage geleverd aan de Danone Specialized Nutrition divisie. ​ 

Daarnaast kondigt Danone de benoeming aan van Olivier Rabartin als nieuwe Country Sales Lead BeLux. In deze functie wordt Olivier verantwoordelijk voor alle consumentenkanalen in België en Luxemburg. Olivier is al 20 jaar werkzaam bij Danone in diverse functies en diverse landen, en bekleedde tot voorheen de functie van Customer Development Director. ​ 

 


Jasmien De Gussem

Senior Internal & External Communication Manager Danone Benelux

 

 

 

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Danone versterkt haar duurzaamheidsambities richting 2030
Met de tweede fase van haar Danone Impact Journey zet Danone haar ambities op het vlak van gezondheid en duurzaamheid richting 2030 verder kracht bij. Danone bouwt voort op de vooruitgang van haar doelstellingen voor 2025 en blijft focussen op drie pijlers: gezondheid, natuur & mens en maatschappij. Zo wil Danone haar missie blijven waarmaken om gezondheid door middel van voeding naar zoveel mogelijk mensen brengen.
danone-hub-room.prezly.com
Website preview
Danone stelt dagelijks 100.000 liter gezuiverd water uit zijn zuiveringsproces ter beschikking van landbouwers
Rotselaar, 14 augustus 2026 - België kampt met aanhoudende droogte en waterschaarste in de landbouw. Daarom stelt de productiesite van Danone in Rotselaar opnieuw overtollig gezuiverd afvalwater beschikbaar voor land- en tuinbouwers in de regio, zodat zij hun gewassen kunnen irrigeren tijdens deze droge periode. De regelgeving rond waterhergebruik in Vlaanderen is recent geëvolueerd. Waar voedingsbedrijven vroeger konden terugvallen op de generieke grondstofverklaring van Fevia, is die sinds 1 juni 2026 niet langer geldig. Voor het aanbieden van gezuiverd afvalwater voor irrigatie of beregening is voortaan een individuele toelating waterhergebruik van de Vlaamse Milieumaatschappij (VMM) vereist.
danone-hub-room.prezly.com
Website preview

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Danone in België

Danone is een toonaangevend voedingsbedrijf dat voortbouwt op snelgroeiende, gezondheidsgerichte categorieën in 3 segmenten: Zuivel- en Plantaardige producten, Waters en Gespecialiseerde voeding. Met haar langdurige missie om mensen via voeding gezondheid te brengen, wil Danone inspireren tot gezondere en duurzamere eet- en drinkgewoonten. Het bedrijf streeft ernaar een meetbare impact teweeg te brengen, zowel op sociaal als maatschappelijk vlak als op het gebied van voeding en milieu. Danone heeft haar Renew strategie ontwikkeld om haar groei, concurrentiepositie en waardecreatie op lange termijn te versterken. Met meer dan 90.000 werknemers en producten die in meer dan 120 landen worden verkocht, haalde Danone een omzet van 27,3 miljard euro in 2025.

Danone is beursgenoteerd aan Euronext van Parijs en is genoteerd op de OTCQX via de American Depositary Receipt (ADR). Daarnaast is het bedrijf opgenomen in verschillende duurzaamheidsindexen, zoals de indexen die beheerd worden door Moody’s en Sustainalytics, evenals de MSCI ESG Indexes, de FTSE4Good Index Series, de Bloomberg Gender Equality Index en de Access to Nutrition Index. Danone is sinds 2025 op mondiaal niveau B Corp-gecertificeerd.

In België zijn alle categorieën van Danone, Zuivel- en Plantaardige Producten, Waters en Gespecialiseerde Voeding, B Corp™ gecertificeerd. Met een breed portfolio aan merken zoals Danone, Activia, Actimel, HiPRO, Vitalinea, Oikos, Danio, Alpro, evian, Volvic, Badoit, Nutrilon, Olvarit en Fortimel en productie- en distributievestigingen in Rotselaar en Wevelgem is Danone een belangrijke speler op de Belgische, Europese en exportmarkt. Danone heeft in België zo’n 1.600 mensen in dienst, en werkt samen met ongeveer 80 melkleveranciers, gesitueerd op gemiddeld 70 kilometer van de productiesite van Rotselaar.

Meer info: www.danone.be

 

 

Neem contact op met

danone.be