Nieuwe ambassadrice Garbiñe Muguruza in het evian® team "Live young"

PARIJS - evian®, de wereldleider in natuurlijk mineraalwater, kondigde gisteren zijn nieuwe ambassadrice aan, huidig Wimbledon-kampioene Garbiñe Muguruza, als nieuw gezicht van zijn recentste campagne 'Live Young'.

Garbiñe, voormalige winnares van Roland-Garros (2016) en Wimbledon (2017), sluit zich aan bij het prestigieuze team van ambassadeurs van het merk evian®, waartoe Stan Wawrinka, Maria Sharapova, Madison Keys, Lucas Pouille en Lydia Ko al behoren.

Garbiñe is de enige tennisspeelster die over de rode loper heeft gewandeld op de Oscars in 2018 en deze heeft bijgewoond. Haar neus voor elegantie maakt van Garbiñe dan ook de ideale partner voor het merk evian®.

 

Jasmien De Gussem

Senior Internal & External Communication Manager, Danone Belux

Share

Latest News

Website preview
Ziektegerelateerde ondervoeding blijft een onderbelicht én onderschat probleem
Extra screening is cruciaal. Eén op de vijf kankerpatiënten overlijdt aan ondervoeding.
danone-hub-room.prezly.com
Website preview
Danone Rotselaar stelt teveel aan gezuiverd afvalwater ter beschikking
Brussel, 15 mei 2025 - België kampt met aanhoudende droogte en waterschaarste in de landbouw. Daarom stelt de productiesite van Danone in Rotselaar, net als tijdens de hete zomer van 2022, het overtollige gezuiverde afvalwater beschikbaar voor land- en tuinbouwers in de regio. Dit helpt hen bij de irrigatie van hun gewassen tijdens de droogte. Danone ontvangt hierbij steun van Fevia, de federatie van de Belgische voedingsindustrie. Dankzij administratieve vereenvoudigingen op Vlaams niveau maakt Fevia het mogelijk voor voedingsbedrijven om hun gezuiverde afvalwater als irrigatiewater aan te bieden.
danone-hub-room.prezly.com
Website preview
Zuivelproducten spelen een essentiële rol bij het overbrengen van micro-organismen naar onze darmen volgens recente wetenschappelijke studies.  
Brussel, 14 februari 2025 – Vandaag de dag lijdt een aanzienlijk aantal Belgen aan darmproblemen, zoals een opgeblazen gevoel, constipatie, krampen of diarree. In 20241 leden meer dan 30.000 Belgen bijvoorbeeld aan chronische inflammatoire darmziekten (IBD). Om het publiek bewust te maken van het belang van de vele micro-organismen in onze darmen en de gezondheid van ons darmstelsel, opent Activia voor het tweede jaar op rij haar tentoonstelling ‘Inside your Digestion’.
danone-hub-room.prezly.com

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Danone Corporate Belgium

Danone is een toonaangevend voedingsbedrijf dat voortbouwt op snelgroeiende, gezondheidsgerichte categorieën in 3 segmenten: Zuivel- en Plantaardige producten, Waters en Gespecialiseerde voeding. Met haar langdurige missie om mensen via voeding gezondheid te brengen, wil Danone inspireren tot gezondere en duurzamere eet- en drinkgewoonten. Het bedrijf streeft ernaar een meetbare impact teweeg te brengen, zowel op sociaal als maatschappelijk vlak als op het gebied van voeding en milieu. Danone heeft haar strategie Renew ontwikkeld om haar groei, concurrentiepositie en waardecreatie op lange termijn te versterken.  Met meer dan 90.000 werknemers en producten die in meer dan 120 landen worden verkocht, haalde Danone een omzet van 27,4 miljard euro in 2024.

Danone is beursgenoteerd aan Euronext van Parijs en is genoteerd op de OTCQX via de American Depositary Receipt (ADR). Daarnaast is het bedrijf opgenomen in verschillende duurzaamheidsindexen, zoals de indexen die beheerd worden door Vigeo Eiris en Sustainalytics, evenals de Ethibel Sustainability index, de MSCI ESG Indexes, de FTSE4Good Index Series, de Bloomberg Gender Equality Index en de Access to Nutrition Index. Danone streeft ernaar om tegen 2025 een van de eerste multinationals te worden die op mondiaal niveau het B Corp-certificaat behaalt.

In België zijn alle categorieën van Danone, Zuivel- en Plantaardige Producten, Waters en Gespecialiseerde Voeding, B Corp™ gecertificeerd. Met een breed portfolio aan merken zoals Danone, Activia, Actimel, HiPRO, Vitalinea, Oikos, Danio, Alpro, evian, Volvic, Badoit, Nutrilon, Olvarit en Fortimel en productie- en distributievestigingen in Rotselaar en Wevelgem is Danone een belangrijke speler op de Belgische, Europese en exportmarkt. Danone heeft in België zo’n 1.800 mensen in dienst, en werkt samen met ongeveer 80 melkleveranciers, gesitueerd op gemiddeld 70 kilometer van de productiesite van Rotselaar.

Meer info: www.danone.be, www.alpro.be en www.danonebelgie.be

 

 

 

 

 

 

Neem contact op met

danone.be